PROGRAM DELA

 


Slovenija ima reprezentanco že od leta 2004

 
Leto 2019  - Predviden program dela 
 
17. do 20.januar 2019 turnir Pajulahti games 

1. - 3. marec 2019  priprave OKROGLO  

2. marec 2019- sodniški tečaj 

6. do 10. marec 2019  turnir v Pragi 

22. - 24. marec 2019 Pokal Slovenije 

6. in 7. april 2019   DP Showdown OKROGLO 

24. do 26. maj 2019 priprave OKROGLO

8. -12. maj 2019  turnir v Pisi (italija) 

25. - 26. junij 2019  igre mladih (Pajulahti)  

25. do 28. julij 2019  turnir v Latviji 

3. do 4. avgust 2019 (SDSS OPEN) OKROGLO

20. do 25. avgust 2019 turnir v Litvi

20. do 22. september 2019 priprave OKROGLO

1. do 6 oktober 2019 SP v showdownu Sardinija  

9.11.2019  Prvenstvo ZDSSS OKROGLO 

8. do 10. november 2019 priprave OKROGLO 

?? november Top twelwe 
 
 
Trener : Gregor Habjan

Pomočniki trenerja oz možni spremljevalci na tekme: Brina Habjan, Marko Čenčič 

Sodniki : Nejc Jakič, Gašper Tanšek, Marko Čenčič, Marko Jeretina, Robert Ozanič, Gregor Habjan

Sodnice :

Opomba: Na priprave bodo vabljeni vsi tekmovalci in tekmovalke ki so aktivni v slovenskem prostoru, približno do 10 tekmovalcev oz. tekmovalk in poleg trenerja po en pomočnik.

2. Program priprav (kraj, datum, število in ure) reprezentance:

V tekmovalni sezoni bi se glede na rezultate prejšnje tekmovalne sezone morali dobiti s tekmovalci na skupnih pripravah vsaj enkrat mesečno. Predvidevajo se tudi pogostejši individualni treningi tekmovalcev na njihovih matičnih MDSS jih. Reprezentanca in ostali povabljeni na priprave bodo izvajali naloge in program, ki ga jim bom predstavil na prvih pripravah v februarju. (priloga)

Priprave bodo potekale na Okroglem oz bodo tekmovalci  o kraju priprav pravočasno obveščeni s strani ZŠIS.

Časovno bodo potekale v petkih od 16.00 do 22.00 in v soboto od 8.00 do 21.00 in v nedeljo od 8.00 do 15.00.  Skupaj 26 ur na priprave! Glede na pravilnik bodo priprave organizirane vsaj 4x letno.  Priprave bodo potekale na dveh mizah ali več. 

 


 
Leto 2018
 
Predviden program dela 
 

2. - 4. marec 2018  priprave OKROGLO  

7. do 11. marec 2018  turnir v Pragi 

23. - 25. marec 2018 Pokal Slovenije 

7. in 8. april 2018   DP Showdown OKROGLO 

20. do 22. april 2018 priprave OKROGLO

2. do. 6. maj 2018 turnir v Pisi

8. - 10. junij 2018  priprave OKROGLO  

14. do 17. junij 2018  turnir v Litvi 

4. do 5. avgust 2018 (SDSS OPEN) OKROGLO

??  avgust EP v showdwonu  

?? priprave OKROGLO  

10.11.2018  5.prvenstvo ZDSSS OKROGLO 

?? november Top twelwe 
 
Trener : Gregor Habjan
 

 
Leto 2017
 
Predviden program dela
 

17. 2 – 19.2.2017  priprave OKROGLO  10

9.3. do 12.3. turnir v Pragi 6

1. in2. April   DP Showdown OKROGLO 10

21.4. do 23.4.2017 priprave OKROGLO 8

26.5. – 28.5.2017 priprave OKROGLO  6

1.- 4. Junij  Milano???? 5

5. in 6. Avgust 2017 (SDSS OPEN) OKROGLO

15. – 20. Avgust SP v showdwonu (SWEDEN) 5

13.10.-15.10.2017 priprave OKROGLO  10

10.11. – 12.11.2017 priprave OKROGLO  8

11.11. prvenstvo ZDSSS OKROGLO 

16.11. – 19.11. Top twelwe 4
 
Trener : Gregor Habjan

Pomočniki trenerja in možni spremljevalci na tekme: Brina Habjan, 

Sodniki : Nejc Jakič, Gašper Tanjšek, Marko Čenčič, Marko Jeretina, Robert Ozanič, Gregor Habjan

Sodnice :

 

Opomba: Na priprave bodo vabljeni vsi tekmovalci in tekmovalke ki so aktivni v slovenskem prostoru, približno do 10 tekmovalcev oz. tekmovalk in poleg trenerja po en pomočnik.

2. Program priprav (kraj, datum, število in ure) reprezentance:

V tekmovalni sezoni bi se glede na rezultate prejšnje tekmovalne sezone morali dobiti s tekmovalci na skupnih pripravah vsaj enkrat mesečno. Predvidevajo se tudi pogostejši individualni treningi tekmovalcev na njihovih matičnih MDSS jih. Reprezentanca in ostali povabljeni na priprave bodo izvajali naloge in program, ki ga jim bom predstavil na prvih pripravah v februarju. (priloga)

Priprave bodo potekale na Okroglem oz bodo tekmovalci  o kraju priprav pravočasno obveščeni s strani ZŠIS.

Časovno bodo potekale v petkih od 16.00 do 22.00 in v soboto od 8.00 do 21.00 in v nedeljo od 8.00 do 15.00.  Skupaj 26 ur na priprave! Glede na pravilnik bodo priprave organizirane vsaj 5x letno.  Priprave bodo potekale na dveh mizah ali več.

 
 
Leto 2016

Datumi priprav (na Okroglem pri Naklem):

11. - 13. MAREC

6. - 8. MAJ

10. - 13. NOVEMBER 

Datumi domačih turnirjev (na Okroglem pri Naklem):

1. 4. do 3.4. Pokal Slovenije

16. in 17. april  14. DP 2016

6. in 7. avgust  10.SDSS OPEN 

12. november 3. PRVENSTVO ZDSSS

DATUMI TUJIH TURNIRJEV
 
22. - 24. jan (PAJULAHTI) 
 
2. junij  - 5. junij  MILANO 
 
30. jun   do 3. jul  WROCLAW
 
22. do 24. julij   LITVA
 
18. - 24. september  EVROPSKO PRVENSTVO     (ITA - Pisa)
 
18. - 20. nov  ETT  (??)
 
 
Leto 2015

Datumi priprav (na Okroglem pri Naklem): 

27. FEBRUAR do 1. MAREC

27. - 29. MAREC

19. - 21. JUNIJ

12. - 15. NOVEMBER 

Datumi domačih turnirjev (na Okroglem pri Naklem):

18. in 19. april  13. DP 2015

8. in 9. avgust  9.SDSS OPEN 

7. november  LJUBLJANA OPEN 

14. november 2. PRVENSTVO ZDSSS

 
DATUMI TUJIH TURNIRJEV
 
8. maj  - 18. maj  SEUL (Južna Koreja) IGRE SLEPIH 
 
19. do 22. november  HANDEN (Švedska) TOP 12
 
9. do 13. december  DUTCH OPEN
 

PROGRAM DELA REPREZENTANCE V LETU 2014
 
Datumi priprav na OKROGLEM
 
14. - 16. FEBRUAR
16. - 18. MAJ
10. - 12. OKTOBER

Zaenkrat znani datumi turnirjev

12. in 13. april  DP 2014
2 in 3 avgust SDSS OPEN
8.movember PRVENSTVO ZDSSS (NOVO!)

 
 
PREDLAGAN LETNI PROGRAM PRIPRAV  v SHOWDOWNU  za leto 2013
 
Januar  (pet, sob, ned)            2013    OKROGLO  encev)

o       11.,12. in 13.                                         1.  priprave na treh mizah         

 Februar (pet,sob, ned)            2013    OKROGLO  (10 udeležencev +  sodniki) 

o       8.,9. in 10.                                   2.  priprave na treh mizah         

Marec  et, pet, sob, ned)     2013    encev) + (1)
April   (sob, ned)                   2013    OKROGLO  (sodniki) 

o        19.                              Priprave sodniki in tekmovalci

o        20.,  in 21.                  DRŽAVNO PRVENSTVO SHDW

April Maj (čet-ned)                2013   MILANO  (6 UDELEŽENCEV)

 

 

Maj (pet,sob, ned)      2013    OKROGLO  (10 udeležencev +  sodniki) 

o       Datum naknadno  ni zanesljivo          3.  priprave na treh mizah        

Junij   čet, pet, sob, ned          2013    Hanninge Open  (2 udeleženca)

 

 

Junij (pet,sob, ned)     2013    OKROGLO  (12 udeležencev +  sodniki) 

o       14.,15. in 16.                          4.              priprave na treh mizah            

Julij     čet, pet, sob, ned         2013  (4 udeleženci) Turnir  Praga  češka 

 

 

Avgust            pet, sob, ned    2013    OKROGLO         6. ŠDSS OPEN 

 

 

Avgust (čet-ned)                     2013   KAMNIK  (10 UDELEŽENCEV)

 

 

Oktober (pet sob,ned)            2013    OKROGLO  (12 udeležencev)

 

 

Oktober(sob, ned)                  2013    4. KOPER ŠPORT (KP) 

 

 

Oktober(pet, sob, ned)           2013    TOP TVELWE (swe ali svk) 

 

 

November    (pet, sob, ned)    2013    LITVA OPEN (Litva) 

 

 

November    (sob, ned)          2013    2. POKAL Ljubljana (OKROGLO) 

 

 

December  (pet, sob, ned)      2013           ZAVOD (šolsko prvenstvo) 

 

 

 
 

 
PLAN LETNEGA PROGRAMA DELA SLOVENSKE REPREZENTANCE V SHOWDOWNU ZA LETO 2012
(žal zaradi polno obveznosti, prilagajanja, premikanja datumov, rezervacij Okroglega, težko predvidevamo datume)
 
1. priprave 24.-26. februar
2.priprave 30.marec do 1.april
DP 14.-15.april
16.-20.maj - hanninge open
3. priprave 15.-17.junij (povabljeni čehi) ne bo na Okroglem - ni zanesljivo, da bodo organizirane?!?
4. priprave 4.-8.julij (za udeležence ŠDSS Kolpe)
EC MILANO 18.7 DO 22.7.  
5. priprave 2.8. - 4.8. 
ŠESTI ŠDSS OPEN 4.8. IN 5.8. 
6.priprave 26.10 -28.10 okroglo
 

 

LETNI PROGRAM PRIPRAV V SHOWDOWNU za leto 2011

1. Kadrovski del:

 Igralci: 

            1.     Aleksander Sabo

2.     Aleksander Novak

3.     Boštjan Bratušek

4.     Peter Zidar

5.     Simon Podobnikar

6.     Ladislav Humski

7.     Miha Susman

8.     Franci Vaupotič

9.     Starc Željko

10.  Kladnik Rudi

11.  Sandi Novak

12.  Denesi Detiček

Igralke:
            1.     Jana Furer

2.     Sanja Kos

3.     Tina Gostenčnik

4.     Tanja Oranič

5.     Tanja Jesih Bačnik

6.     Anja Hočevar

7.     Leja Mažič

8.     Horvat Janja

9.     Magda Jankovič

10.  Silva Mlinarič

 

Trener : Gregor Habjan

Pomočniki trenerja in možni spremljevalci na tekme:

Vera Siter, Barbara Bašelj Habjan, 

Sodniki :

Nejc Jakič, Miro Černigoj, Marko Kristanc, Gašper Tanjšek, Marko Čenčič, Marko Jeretina

Sodnice :

Špela Susman

Opomba: Na priprave ne bodo nikoli vabljeni vsi tekmovalci in tekmovalke hkrati ampak približno 10 do 12 tekmovalcev oz. tekmovalk in poleg trenerja po en pomočnik oz. sodnik

2. Program priprav (kraj, datum, število in ure) reprezentance:

 V prihodnji tekmovalni sezoni bi se glede na rezultate prejšnje tekmovalne sezone morali dobiti s tekmovalci na skupnih pripravah vsaj enkrat mesečno. Predvidevajo se tudi pogostejši individualni treningi tekmovalcev na njihovih matičnih MDSS. Reprezentanca in ostali povabljeni na priprave bodo izvajali naloge in program, ki ga jim bom predstavil na prvih pripravah v januarju. (priloga)

Kje bodo priprave potekale, bodo tekmovalci o kraju  pravočasno obveščeni s strani ZŠIS.

Časovno bodo potekale v petkih od 16.00 do 22.00 in v soboto od 8.00 do 21.00 in v nedeljo od 8.00 do 15.00.  Skupaj 26 ur na priprave! Glede na pravilnik bodo priprave organizirane enkrat mesečno.   Priprave bodo potekale na dveh mizah ali več.

 

Februar (pet,sob, ned)           2011    OKROGLO  (15 udeležencev )

18,19. in 20.  priprave na treh mizah              

April   (sob, ned)                 2011    OKROGLO  (30 – 40 udeležencev)       

16.  in 17.           DRŽAVNO PRVENSTVO 

Maj     (pet, sob, ned)             2011    OKROGLO  (10 udeležencev)

6., 7. in  8.                  priprave na treh mizah

Julij     pet, sob, ned, pon, tor 2011    kolpa   

1.,2.,3.,4. in 5.                        športni tabor Kolpa   (mladi do 28 let)

Avgust      sob, ned          2011    OKROGLO         turnir ŠDSS

6. in 7. 8.                    6 udeležencev s strani ZŠIS (prirpave)  

November (pet sob,ned)         2011                OKROGLO  (12 udeležencev)  

11. 12., in 13.                         priprave na treh mizah

                                                                                                                                  December  (pet, sob, ned)      ZAVOD 

2., 3. in  4.            šolsko prvenstvo  (nastanitev plača zavod za slepo in slabovidno mladino LJ)  (20 udeležencev)

 

3. Predvideni nastopi oz. tekmovanja reprezentance:

Januar  (pet, sob, ned)     21.,  22.,  in  23.  2011    Pajulahti games (5 udeležencev) + (2)

April (čet-ned)    28.4 .- 1.5 - APR    2011  MILANO  (6 UDELEŽENCEV)

Junij  1. 5. junij  Hanninge open  ( slovenci se ne bomo udeleželili tega tekmovanja)

Julij     čet, pet, sob, ned    8 – 10. 7.    2011 Turnir  Praga  češka  (B reprez) (Slovenci se ne bomo udeleželi tega tekmovanja)

Oktober    7do 10.oktober 2011   Nizozemska Breda para games (5 tekmovalcev)

Oktober 14., 15., in 16. (pet, sob, ned)  2011    TOP TVELWE (swe ali svk)  

 

3. Predvideni nastopi oz. tekmovanja v Sloveniji: 

April   (sob, ned)  16.  in 17.  2011    OKROGLO  (30 – 40 udeležencev)    DRŽAVNO PRVENSTVO 

Julij  pet, sob, ned, pon, tor 2011 kolpa  1.,2.,3.,4. in 5.  športni tabor Kolpa   (mladi do 28 let)

Avgust  sob, ned  6. in 7.  2011    OKROGLO   mednarodni turnir ŠDSS 

December 16., 17. in  18. (pet, sob, ned)      ZAVOD šolsko prvenstvo  (nastanitev plača zavod za slepo in slabovidno mladino LJ)  (20 udeležencev)

Program pripravil:

 Trener reprezentance : Gregor Habjan

 


LETNI PROGRAM PRIPRAV V SHOWDOWNU za leto 2010

1. Kadrovski del:

Igralci: 


1.     Aleksander Sabo

2.     Aleksander Novak

3.     Boštjan Bratušek

4.     Peter Zidar

5.     Simon Podobnikar

6.     Ladislav Humski

7.     Franci Vaupotič

8.     Branko Čuš

9.     Ajet Kevrič

10.  Sandi Novak

11.  Miha Susman

12.  Drago Blaževič


Igralke:


1.     Jana Furer

2.     Sanja Kos

3.     Tina Gostenčnik

4.     Tanja Oranič

5.     Tanja Jesih Bačnik

6.     Silva Mlinarič

7.     Leja Mažič

8.     Horvat Janja

9.     Magda Jankovič

10.  Renata Česen


Trener : Gregor Habjan

Sodniki in pomočniki trenerja:

Nejc Jakič, Miro Černigoj, Marko Kristanc, Gašper Tanjšek, Marko Čenčič, Marko Jeretina

Sodnice in pomočnice trenerja:

Karmen Mlinarič, Tea Šajn, Katjuša Koprivnikar, Špela Susman

Opomba: Na priprave ne bodo nikoli vabljeni vsi tekmovalci in tekmovalke hkrati ampak približno 10 do 12 tekmovalcev oz. tekmovalk in poleg trenerja po en pomočnik oz. sodnik

2. Programski (kraj, datum, število in ure) del:

V prihodnji tekmovalni sezoni bi se glede na rezultate prejšnje tekmovalne sezone morali dobiti s tekmovalci na skupnih pripravah vsaj enkrat mesečno. Predvidevajo se tudi pogostejši individualni treningi tekmovalcev na njihovih matičnih MDSS. Reprezentanca in ostali povabljeni na priprave bodo izvajali naloge in program, ki ga jim bom predstavil na prvih pripravah v januarju. (priloga)

Kje bodo priprave potekale, bodo tekmovalci o kraju  pravočasno obveščeni s strani ZŠIS.

Časovno bodo potekale v petkih od 16.00 do 22.00 in v soboto od 8.00 do 21.00 in v nedeljo od 8.00 do 15.00.  Skupaj 26 ur na priprave! Glede na pravilnik bodo priprave organizirane enkrat mesečno.   Priprave bodo potekale na dveh mizah ali več.

o       26,27. in 28.                              priprave na treh mizah              

o        17.  in 18.                               DRŽAVNO PRVENSTVO 

Turnir Breda nizozemska

                                                                                                                                         

o      17., 18. in  19.            šolsko prvenstvo  (nastanitev plača zavod za slepo in slabovidno mladino LJ)  (20 udeležencev)

3. Predvideni nastopi oz. tekmovanja:


Trener reprezentance Gregor Habjan